Hakkımızda

Piksel Ölçü Akışkan Kontrol Otomasyon Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti, ölçü akışkan kontrol otomasyon ürünleri ve yazılımları ile sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Su sayaçları Kimyasal sayaçlar Akaryakıt sayaçları ve pompaları satışı tamiri ve bakımı, proses otomasyonu, yazılım sistemleri, cihazların uzaktan kontrolü ve scada sistemleri konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz

Sayaçlar, Debimetreler, Pompalar, Dijital Sayıcılar ve Sistemleri, Sera Otomasyonları, Endüstriyel Sistemler, Isıtma&Havalandırma, Sıvı ölçüm sistemleri, Uzaktan okuma ve kontrol ekipmanlarının montajı, otomasyonların devreye alınması,  projelendirme ve destek hizmetlerini kalite ve standartlara uygun olarak yapmaktayız.

Amacımız kurulu yapınızın endüstriyel ihtiyaçlarını karşılayarak, sizlere uygun çözümler sunabilmektir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

İşte başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Piksel Ölçü Akışkan Kontrol Otomasyon Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Misyon ;

Satışını yaptığımız tüm ürünlerin en iyi şekilde destek ve servis hizmetlerini sağlayabilmek. İnsana ve çevreye duyarlı ürünler geliştirmek. Sektörü ve ihtiyaçları iyi analız edip müşterilerimize en uygun çözümü sunabilmek.

 

Vizyon ;

Sektörde öncü firma olabilmek ve yeni üretilen ürünler ile uluslararası pazarlarda söz sahibi olabilmek.